TEKKEN

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 784,6 MB
  • Version 0.8.1.1
  • Dil Türkçe
  • Firma BANDAI NAMCO Entertainment Europe
Dövüş sanatından hoşlanan oyuncularımızın beğeneceği Tekken mobil oyununa sizde sahip olabilirsiniz.

TEKKEN mobil oyunu birbirinden güçlü karakterlerin bulunduğu eşsiz bir aksiyon oyunudur. Oyunu Android mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynayabilir aynı zamanda sıkılmadan vakit geçirebilirsiniz. Gücünüzü kullanarak rakiplerinizi yenebileceğiniz TEKKEN oyunu sizlere heyecanlı bir oyun deneyimi yaşatacaktır. 

Oyun Android mobil cihazınızda yer alacak olan en popüler oyunlardan bir tanesidir. Birbirinden başarılı dövüş ustalarının arasında sizde yerinizi alarak gücünüzü herkese gösterebilirsiniz. Oyunumuzda Dojo ustası rolünü üstlenerek efsanevi TEKKEN serisinden en sevdiğin dövüşçüleri bir araya getireceksiniz. Bir usta olarak onları eğitecek ve güçlerinizi en üst seviyeye çıkarmak. Oyunda birbirinden farklı karakterlerde eşsiz dövüş yeteneklerine sahip 20'nin üzerinde karakter yer alıyor. Bu karakterlerin her biri keşfedilmek üzere sizleri bekliyor.

Her bir dövüşçü için 20'nin üzerinde eşsiz özel dövüş taktiği bulunuyor. Bu yeteneklerin her biri de kilit altında. Bu kilitleri açmak için oyunda başarı elde etmeniz gerekiyor. Bunu da ancak dövüş becerinizle yapabilirsiniz. Oyunu daha keyifli bir hale getirmek için oyunun hikaye modunu seçebilirsiniz. Bu şekilde belli bir hikayenin üzerinde oyuna devam edebilirsiniz. 

 

TEKKEN indir
DİĞER SÜRÜMLER