TEKKEN

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 784,6 MB
  • Version 0.81
  • Dil Türkçe
  • Firma BANDAI NAMCO Entertainment Europe
Tekken mobil oyununda dövüş yeteneklerinizi ortaya çıkarmaya çalışacak ve mücadelelerde başarı elde edeceksiniz.

Dünyanın en başarılı dövüş oyunu serisi olarak karşımıza çıkan TEKKEN şimdi IOS mobil cihazınızda ücretsiz bir şekilde yer alacaktır. Dünyanın dört bir yanından dövüş tekniklerinin bulunduğu sezgisel ve ayrıntılı bir dövüş sisteminde PAUL, KAZUYA, XIAOYU, LAW, PANDA, NINA ve diğer meşhur dövüşçülerin arasında sizde yer alarak kendi becerilerinizi herkese gösterebilirsiniz. 

Mobil cihazınızda sıkılmadan oyun oynamak istiyorsanız Tekken mobil oyunu sizlere bu tadı yaşatacaktır. Oyunumuzda birbirinden üstün yeteneklere sahip bir özel karakter bulunuyor. Bu karakterlere sahip olmak için oyunda başarılı bir performans sergileyin ve karakteri toplayın. Daha sonra karakterlerinizi daha güçlü hale getirmeye çalışacaksınız. Dövüşlerde başarı elde etmek hiç de kolay değildir. Bu sebeple karakterlerinizi her geçen gün daha da güçlendirin. 

Gelmiş geçmiş en zorlu düşmanına karşı savaşında efsanevi dövüşçü Kazuya Mishima'ya katılarak yeteneklerinizi ilerletin. Oyuncular, saldırı ve savunma takımları kurarak eşsiz ödüller sunan aylık sezonlarda mücadele etmelisiniz. Bu karşılaşmalar sonucunda başarılı bir dövüş performansı sergilemek sizin elinizdedir. Sıralamalar, oyuncuların kendilerini geliştirerek dünyanın en iyilerine meydan okuyabilmesini sağlıyor. Bu yüzden sıralamada adınızı en üst seviyeye çıkarmaya çalışın. 

TEKKEN indir
DİĞER SÜRÜMLER